Öğrencilerimiz Dünya Otizm Gününde Anlamlı Bir Çalışma Gerçekleştirdiler tarafından Arzum Kopşa | Nis 2, 2021 | Kulüpler, Öne Çıkan Haberler | 0 yorum 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık gününde öğrencilerimizin otizm üzerine bilgilendirici çalışmasını aşağıda yer alan videoya tıklayarak izleyebilirsiniz. Yorum Gönder Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.